[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: esenin, cyberwest  
CyberWest » Общий раздел » Общий форум » Рівне хоче долучитись до Вашого проекту... (Я організовую чемпіонати в основному з доти)
Рівне хоче долучитись до Вашого проекту...
mact3poQДата: Среда, 2012-06-20, 14.26 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Я органзіовую чемпіонати в клубі "Центарльний", що знаходиться в м.Рівному.

Також моя команда прийняла участь в чемпіонаті у Тернополі, враховуючи тяжкі обставини для гри, зайняли 3-є місце "RV"

Прошу адміністрацію піти на зустріч Рівненському кібер-спорту
та створити відповідний розділ на форумі

Також постає питання чи можливе долучення Рівненської команди до виступів на чемпіонаті 29 червня?

Прошу зв"язатися зі мною по скайпу: mact3pok_rv
або хочаб відписати в цій темі biggrin

група в контакті в якій я створюю чемпіонати та піднімаю кіберспорт Рівного : www.vk.com/dotarvcs

Добавлено (2012-06-20, 14.26)
---------------------------------------------
Організація в мене відбуваєтсья по групам, не залежно від кількості команд
СОфт написав власноруч, розбиває команди на групи по 3-4 команди в залежності від кількості учасників, а також можливе розбиття для економії місця!
Також програма видає роздруківку... хто з ким та коли грає і за якими комп"єтерами сидить, що значно оптимізує час гри та особливо мої нерви
І дає змогу мені і організовувать і приймати участь одночасно.

З Рівного, на останньому чемпіонаті 5х5, було 9 команд
Внесок був 100-125 грн

в 15:00 уже догравався фінал... Всі команди зіграли мінімум 3 гри і то якщо вони всі були програшні.
Перше місце було 550 грн
Друге місце було 350 грн
Третє місце було 150 грн

КК"Центральний" має хороший рівень стосовно забезпечення залізом та максимально оптимальні умови для проведення чемпіонатів з доти

На даний момент часу проблемно робити чемпіонати з КС... тому 30 червня я тестую клуб на чемпі 2х2 КС.


Сообщение отредактировал mact3poQ - Среда, 2012-06-20, 14.27
 
zrzДата: Среда, 2012-06-20, 18.39 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 34
Репутация: 1
Статус: Offline
Також постає питання чи можливе долучення Рівненської команди до виступів на чемпіонаті 29 червня?

там будуть виступати тільки ті команди які пройшли кваліфікацію 5ти турнірів турбо!!!

це теж саме що я поїду в рівне і ви зразу мені вручете призові)
 
CyberWest » Общий раздел » Общий форум » Рівне хоче долучитись до Вашого проекту... (Я організовую чемпіонати в основному з доти)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: