Меню сайта
Голосования
Мова нового порталу?
Всего ответов: 6365
Случайное фото
Реклама
Главная » 2009 » Февраль » 27
Група A:
jec 10:00
Група B: just 10:00
Група C:  NumbazZ 10:00
Група D:  excellence 12:00
Група E:  Minion 12:00
Група F:  forZa 12:00
Група G: adrenaLine Rush
14:00
Група H: FM
14:00

* в дужках вказаний час, коли команді потрібно зявитися в клубі
 
Система проведення Single Elimination 1/8

 

 
#1

 

 

 
#2

 

 

 
#3

 
A1
VS
H2

 
A1
VS
C2

 
A1
VS
E2
B1
VS
G2

 
B1
VS
D2

 
B1
VS
F2
C1
VS
F2

 
E1
VS
G2

 
G1
VS
C2
D1
VS
E2

 
F1
VS
H2

 
H1
VS
D2
E1
VS
D2

 
C1
VS
A2

 
C1
VS
G2
F1
VS
C2

 
D1
VS
B2

 
D1
VS
H2
G1
VS
B2

 
G1
VS
E2

 
E1
VS
A2
H1
VS
A2
-
H1
VS
F2
-
F1
VS
B2
 
*систему буде обрано на самому турнірі шляхом жеребкування
*нагадую що реєстрація розпочинається о 8 30 і закінчується о 9 00, якщо хтось не встигатиме звоніть і попереджуйте завчасно тел - 8097 58 42 268
Просмотров: 960 | Добавил: SteF | Дата: 2009-02-27 | Комментарии (15)

28 лютого у Москві відбудеться один з найбільших турнірів зими - Asus Winter Cup.Всього на турнірі зареєстровано 32 команди,у списку цих команд є 4 наших Українських,а саме:  pro100  KerchNET  Superhero  Gethard(це ж A-Gaming).
 
Список зареєстрованих команд:

SnG/maxigame.by/: keep3r, Junik, Desh, Raqtor, Maloy
k23: beast, Adren, Anv1k, N1CK3L, Mihao
escalate: BudgiE, Nalim, due, deficient, hook
pro100: Kane, Edzie, Zeus, Frost, Emelik
Kerchnet: lmbt, starix, craftik, kucher, esenin
 Superhero: dmg, hard1k, numb, shiney, tex
 Gethard: B1ad3, weiss, strike, vadik, xaoc
ForTeam: Tankw0w, Vofkin2H, Hakerinhoo, KL[TTFU], pPOMuJla1G
iRy: Oreh, Johny, Welcometo, Railly, Denis
 ggbb: juvenile, d1strub, sting, drunk, sasuke
 Spb. Islanders: damaGE, pantry, Dec1, tyson, ethan
 SHOCK: zhele, deniska, illusion, jenya, f1n
 a114u: gold1kkk, nii, zinka, ga2man, toyot1k
 GabLine.KOSS: sunny, hobber, den4ik, hitman, tempo
 AG.DeltaX: crawLer, cohnnet, zetro, vladqa, Rosco
 IRKNET.RU: BaltazaR, SERG, FOX, reeboK, Deathrid3r
 h5: Pluto, Kpa6, zip, reaction, stasker
 BNF: aRTEMKA, spl, serjo, devis, misha
 ULTIMATE: karnage, god, yan, talk, JORA
 CC: Kpot, zerg, maxymus, crasher, snukes
 e2max: script, sm1, Bin, catE, wallhacker
 SZ: barca, semiq, shebb, 6a6y, kul
 Independent: shooter, Fierce, hidrag, storm, slider
 SiNc: lancher, stef, gesNake, liTTle, kesha
 es4x: Sally, cold, cooba, hondroz, twist
 PinCho: Drive, Kio, Ustas, eM1, icegg
 T44: V1zor, Kaktus, ph4ntom, kut, vidoq
 FragBox: WEST, Gans, HEAD, Anthony, Tarlund
 forZe: pohmel, foont, F_1N, Xoma, Snoop
 EYE Sports: redman, ed1k, xek, Flatra, ex
 Virtus.pro: ROMJkE, Xenitron, diNGo, hooch, dedan
 tp.uSports: OverDrive, Dober, Dosia, Fox, Spec
 
За турніром можна буде слідкувати на http://cyberfight.ru
Просмотров: 887 | Добавил: f0rchEE | Дата: 2009-02-27 | Комментарии (12)